Ats Biomedikal Hakkında


Hikayemiz

Ats Biomedikal 2006 yılında Ankara’da kuruldu.

Sektöründe kaliteli hizmet sunarak lider olmayı hedefleyen ATS Biomedikal, 2007 yılında Aktive Edilmiş Pıhtılaşma Zamanını ölçen ACT Test Tüplerinin üretimine başladı.

O tarihe kadar sadece 2 ayrı firmanın tekelinde olan bu üretimi başaran Ats Biomedikal hâlâ Dünyada ACT Test Tüpü üreten 3 firmadan biridir.

Tübitak desteği ile 2013 yılında ACT Test Cihazı üretmeye başlayan Ats Biomedikal, z-ACT markası ile hem cihaz hem de tüpleri üretmeye devam etmektedir.

2008 yılında Alman Medos -AG firmasının temsilciliğini  alan Ats Biomedikal, ECMO -ECLS sistemlerini ülkemize ilk getiren firma olarak hali hazırda bu alandaki öncü ve lider pozisyonunu devam ettirmektedir. 2011 yılında aynı alandaki Novalung firmasının Medos ile birleşiminden sonra Ats, her iki firmayı da temsil etmeye başladı. Ats Biomedikal 2013 yılından beri bu firmaların ana holding şirketi XENIOS – AG firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

2016 yılından itibaren İspanyol ITC Medical’in Nitrik Oksit Cihazlarının temsilciliğini yapan Ats Biomedikal, 2018 yılı Mart ayında ülkemizde Nitrik Oksit Gazı üretimi yapmaya başlamıştır.

2017 yılından bu yana De Soutter Marka Cerrahi Motor Sistemlerinin temsiliciliği ile müşterilerine kaliteli hizmet ve servis vermektedir.

Ats Biomedikal 2019 yılında temsilcilik portföyüne alanında lider firmalardan biri olan CSZ Medical (Cincinnati Sub Zero) firmasının ürünlerini de katmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ


İstatistikler


29
Personel
23
Bayi
36
Ürün
54
Şehir